Úvod

Když se ze zvědavosti stane zábava, ze zábavy koníček, z koníčka vášeň, z vášně závislost a vy máte kolem sebe strážné anděly a spřízněné duše, splní se vám sen. Můj sen bylo cukrářství, které vás potěší chutným a vzhledově jedinečným dortem na každou příležitost. Tak tedy, vítejte v mém království...

Aktuality

11.01.2023

Mrkněte na náš fb profil, právě tam probíhá soutěž ;-)

21.09.2022

Již brzy zveřejníme nabídku podzimních, halloweenských a vánočních perníčků. Sledujte náš FB profil ;-)

15.09.2022

Velice mě těší váš zájem o mou práci, ale musím vám nyní oznámit, že kapacita pro dorty je zcela vyčerpána až do konce roku 2022. Děkuji za pochopení.

Něco málo o mě...

Jsem „vyučená“ inženýrka, 18 let jsem vlastnila a jako jediný zaměstnanec i táhla reklamní firmu. S cukrařinou jsem začala jako hodně maminek, na první narozeniny svého staršího syna (2011) jsem spáchala „něco jako dort“ a pak už se to se mnou táhlo. Navštívila jsem mnoho kurzů, povětšinou u zahraničních lektorů a dnes sama učím ostatní, mojí dominantou je airbrush, malování a modelování. 

Ráda ladím chutě i design dortu do posledního detailu, objevuju nové techniky, mám ráda volnost při tvoření a výzvy, které mě posouvají dopředu.

V roce 2017 jsem se zúčastnila své první velké soutěže, Gastro Hradec Vitana cup a tam jsem vyhrála v kategorii Cukrář umělec se svou sladkou „Sbírkou motýlů“. Na základě této práce mě také oslovili manažer a kapitán Národního týmu kuchařů a cukrářů, kde působím dodnes. Jsem v týmu specialista na skulptury, jedlé sochy.

Nejvíce si cením těchto úspěchů (fotky k soutěžím najdete v galerii):

Gastro Hradec Vitana cup 2017 (mistrovství republiky) - první místo v kategorii Cukrář umělec, sbírka motýlů
Gastro Hradec Vitana cup 2018 - první místo v kategorii Cukrář umělec, pražský orloj, absolutní vítěz soutěže napříč kategoriemi

Villeroy & Boch Culinary World Cup (světový pohár) Lucembursko 2018 - páté místo, skulptura na téma Český kubismus

ICA Olympics Německo 2020 (olympiáda) - jedenácté místo, skulptura na téma Babiččina kuchyně

Villeroy & Boch Culinary World Cup (světový pohár) Lucembursko 2022 - zlatá medaile v kategorii Pastry artistic, bronz v Show piece 

 

V roce 2020 jsem konečně sebrala odvahu a založila si cukrářskou živnost, mám velkou radost a doufám, že budete mít i vy ;-) 

Cukrářské řemeslo je nádherné a stále mě překvapující, plné chutí, vůní, výzev a možností kreativně se vyjádřit.

Poslední vložené fotografie